Ritošās daļas diagnostika

Ritošās daļas un bremžu diagnostika

Bremžu sistēma
Bremžu pretbloķēšanas, vilkmes kontroles un stabilitātes kontroles sistēmu ABS, ESP, EBV, EBD, ESC, VSC, ASCEPC, ASR, EDS, DSCTCSTRC auto diagnostika. Auto bremžu pārbaude.
Transmisija
Automātiskās ātrumkārbas vadības sistēmas diagnostika un pārbaude. Auto transmisijas diagnostika.
Balstiekārta
Elektroniskās stūres iekārtas un maināma piekares augstuma sitēmu auto diagnostika un pārbaude.
Rokas bremze
Elektriskās rokas bremzes diagnostika un pārbaude.

RITOŠĀS DAĻAS DIAGNOSTIKA

Pilna ritošās daļas diagnostikaRitošās daļas elektrosistēmu diagnostikas laikā tiek veikta to automašīnas ritošās daļas elektronisko un elektrisko sistēmu diagnostika un bojājumu meklēšana, par kuras bojājumu liecina degoša vai mirgojoša dzeltena vai sarkana lampiņa instrumentu panelī, vai arī ir izteikti, šīs sistēmas darbības traucējumi un defekti. Uzmanība tiek pievērsta visām sistēmām, kuru vadības blokā ir saglabāti kļūdu kodi. Tiek pārbaudītas devēju un izpildmehānismu aktuālās vērtības, kuri var izsaukt šos kļūdu kodus un traucējumus. Tiek veikts izpildmehānismu tests, kļūdu kodu dzēšana, sistēmas vai izpildmehānismu adaptācija un atkārtota sistēmas pārbaude. Tiek veikta elektro instalācijas pārbaude, sprieguma, pretestības un strāvas mērījumi, bojājumu meklēšan a un novēršana - tiek darīts viss, lai atklātu un novērstu defektu vai bojājumu.

KOMPLEKSĀ DIAGNOSTIKA

Kompleksā diagnostikaKompleksā diagnostika ļauj vispusīgi pārbaudīt un novērtēt visu automašīnas elektronisko un mehānisko sistēmu darbību un stāvokli. Pilna auto diagnostika pirms auto pirkšanas, vai pēc auto iegādes ir labākais veids, lai novērtētu auto stāvokli, šī pārbaude  ļauj izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un nevajadzīgiem remonta izdevumiem. Pilna auto diagnostika un pārbaude ir ļoti ieteicama arī pēc auto iegādes, ja Jums nav bijusi iespēja to izdarīt pirms auto iegādes. Kompleksās diagnostikas laikā tiek veikta visu automašīnas elektronisko vadības bloku un sistēmu diagnostika. Īpaša uzmanība tiek pievērsta sistēmām, kurās ir saglabāti kļūdu kodi. Tiek pārbaudīti šīs sistēmas vadības blokā saglabātie kļūdu kodi, tiek pārbaudītas to devēju un izpildmehānismu aktuālās vērtības, kuri var izsaukt šos kļūdu kodus un traucējumus. Tiek veikts izpildmehānismu tests, kļūdu kodu dzēšana, sistēmas vai izpildmehānisma adaptācija un atkārtota sistēmas pārbaude.

EKSPRESS DIAGNOSTIKA

Ekspress diagnostikaEkspress diagnostikas laikā tiek veikta vienas automašīnas elektroniskās vadības sistēmas diagnostika, par kuras bojājumu liecina degoša vai mirgojoša dzeltena vai sarkana lampiņa instrumentu panelī, vai arī ir izteikti, šīs sistēmas darbības traucējumi un defekti. Tiek pārbaudīti tikai šīs sistēmas vadības blokā saglabātie kļūdu kodi, tiek pārbaudītas to devēju un izpildmehānismu aktuālās vērtības, kuri var izsaukt šos kļūdu kodus, traucējumus vai defektus. Tiek veikts izpildmehānismu tests, kļūdu kodu dzēšana, sistēmas vai izpildmehānismu adaptācija un atkārtota sistēmas pārbaude.